• Inga Więch

Kodyrabatowe.interia.pl – atrakcyjna oferta specjalna

W AdRetail zajmujemy się nie tylko efektywną promocją gazetek promocyjnych, analizą konsumpcji treści online oraz badaniami ROPO. W swoim portfolio posiadamy również serwis kodyrabatowe.interia.pl, jeden z największych serwisów z kodami rabatowymi dedykowanymi branży e-commerce w Polsce.


Jeden z największych serwisów z kuponami w Polsce


W serwisie Kodyrabatowe.interia.pl użytkownicy znajdą kupony oraz informacje o wyprzedażach i przecenach. Co ważne, weryfikowane codziennie treści serwisu, zapewniają dostęp użytkownikom do aktualnych i najświeższych ofert. Kodyrabatowe.interia.pl są jednym z największych serwisów z promocjami do e-sklepów w Polsce. Strona posiada przejrzysty układ. Klienci mogą wyszukać sklep po dostępnych kategoriach (elektronika i technologia, obuwie, moda, zdrowie i uroda, dom i ogród oraz dziecko i zabawki). Kupony z serwisu znajdują się również na stronie głównej Interia.pl oraz serwisie promocje.smaker.pl


Kupony Online & Offline


Oferowane rabaty obowiązują głównie w e-sklepach, ale nie tylko. Część zniżek możliwa jest do wykorzystania w sklepach stacjonarnych, trzeba tylko wydrukować kupon i zabrać go ze sobą na zakupy.

Użytkownicy Kodów Rabatowych mogą skorzystać ze specjalnej wtyczki. Pozwoli ona waszym klientom, korzystającym ze sklepu online, dowiedzieć się o dostępnych kuponach na Państwa stronie.Atrakcyjna oferta specjalna


Dzięki poszerzonej ofercie, informacja o promocjach sklepu trafi do większej ilości użytkowników i będzie efektywniej wspierać Państwa cele sprzedażowe. Istnieje możliwość promowania kuponów na Stronie Głównej Portalu Interia.pl, serwisu KodyRabatowe.interia.pl, Promocje.Smaker.pl, specjalny mailing do bazy użytkowników zainteresowanych e-zakupami oraz przez powiadomienia WebPush.


Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu na kontakt@adretail.pl

12 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

@ 2020 AdRetail

Grupa Interia.pl

Zobacz nasze serwisy:

  • okazjum.pl
  • Aplikacja Okazjum - gazetki
  • kodyrabatowe.interia.pl
  • promocyjni.interia.pl
  • promoceny.pl
  • logo-ding-czerw