• Inga Więch

Kampania reklamowa serwisu Ding!

Aktualizacja: 27 lut 2020

W ubiegły piątek (10.01.2020 r.) wystartowała marketingowa kampania DING. Za tą nazwą kryje się aplikacja, a zarazem serwis internetowy, publikujący gazetki reklamowe polskich sieci handlowych. Główne hasło kampanii brzmi: „Masz Ding do zakupów”. Działania marketingowe prowadzone będą w styczniu oraz lutym.


Zarówno aplikacja DING, jak i strona www.ding.pl zadebiutowały w listopadzie ubiegłego roku. Ich autorem jest AdRetail, należący do Grupy Interia.pl.W spocie reklamowym DING jawi się jako uniwersalny bohater i zakupowy pomocnik, posiadający kompletną wiedzę z zakresu najniższych cen i bieżących promocji. Materiał reklamowy jest jednocześnie funkcjonalny i emocjonalny. Skupia się zarówno na najważniejszych funkcjach aplikacji (przejrzysty przegląd promocyjnych gazetek, wysyłanie powiadomień o konkretnych towarach), jak i na korzyściach z jej instalacji (dostęp do promocji, oszczędność, weryfikacja wydatków).
Materiał reklamowy został stworzony przez agencję Eternal Monkeys. Dźwięk przygotowało studio RS Media z Krakowa. Grupa Interia.pl jest odpowiedzialna za sam pomysł, prowadzenie kampanii oraz zakup mediów.


Spot będzie wyświetlany w telewizji (m.in. Kino Polska, Stopklatka) oraz w kinach (Cinema City, Helios). Będzie go można usłyszeć na antenach największych polskich rozgłośni radiowych (m.in. RMF FM) i przeczytać o nim w prasie tematycznej (m.in. Życie na gorąco, Chwila dla Ciebie). Reklama obecna będzie również w sieci. Nie zabraknie działań autopromocyjnych w obrębie Grupy Interia.pl oraz informacji o kampanii w serwisach społecznościowych i tematycznych.

24 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

@ 2020 AdRetail

Grupa Interia.pl

Zobacz nasze serwisy:

  • okazjum.pl
  • Aplikacja Okazjum - gazetki
  • kodyrabatowe.interia.pl
  • promocyjni.interia.pl
  • promoceny.pl
  • logo-ding-czerw