• Inga Więch

Ding.pl to proste zakupy!

Aktualizacja: 27 lut 2020


Bezproblemowe zakupy z Ding.pl


Jak ułatwić sobie zakupy i zaoszczędzić pieniądze, korzystając z aktualnych promocji w ulubionych sieciach? Pomoże w tym Ding.pl – serwis internetowy, w którym znajdziesz między innymi katalogi poszczególnych sklepów i większych sieci handlowych, a także gazety promocyjne, dzięki którym namierzysz pożądany produkt w atrakcyjnej cenie. Funkcja geolokalizacji przyda się zwłaszcza w podróży lub po przeprowadzce – strona zawsze pokaże Ci najbliższe sklepy wraz z adresami. Zamiast szukać towaru w sklepach na drugim końcu miasta, bez problemu znajdziesz go w swoim otoczeniu i porównasz ceny – Ding.pl służy planowaniu zakupów w sposób najkorzystniejszy dla Ciebie.
Oferty najpopularniejszych sieci w jednym miejscu!


Wszystkie najlepsze promocje i oferty w jednym miejscu – nie musisz przeszukiwać asortymentu każdego marketu z osobna, lecz błyskawicznie obejrzysz gazetki promocyjne Biedronki, Lidla, Media Markt, Rossmanna, IKEI czy Tesco. Poszukujesz wyposażenia do domu? Pokażemy Ci, co ciekawego można kupić w Pepco, Jysk czy RTV EURO AGD. Czekają Cię zakupy spożywcze? Nie przepłacisz za cukier i przyprawy. Możesz poszukać konkretnego produktu, na przykład roweru czy tropikalnego owocu, i znaleźć ofertę, która jak najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom, zamiast dostosowywać się do ograniczonego asortymentu jednego sklepu. W ten sposób możesz także zanotować wpadające do głowy pomysły – jeśli któregoś dnia nabierzesz ochoty na spróbowanie konkretnej rzeczy, dzięki Ding.pl nie zapomnisz o niej do czasu kolejnych zakupów, lecz szybko wyszukasz i zaznaczysz najlepszy i najtańszy artykuł.


Powiadomienia? Tylko takie jakie chcę!


Jeśli wolisz otrzymywać informacje na temat konkretnych sieci i produktów, nie ma najmniejszego problemu – Ding.pl odpowie na Twoje potrzeby, wysyłając powiadomienia dotyczące zaznaczonych przez Ciebie towarów i sklepów. Polowanie na niskie ceny stanie się bardzo łatwe, a dodatkowo stworzysz przejrzystą i wygodną listę zakupów. Z czasem przyzwyczaisz się do układu poszczególnych lokali, a robienie zakupów stanie się jeszcze szybsze i łatwiejsze – w Ding.pl zaplanujesz następną wycieczkę do supermarketu, a produkty w promocyjnych cenach będą na Ciebie czekać.

Przyjazna aplikacja


Aby jeszcze wygodniej korzystać z serwisu Ding.pl, pobierz aplikację na telefon prosto ze strony internetowej – całkowicie za darmo. Zabierając telefon na zakupy, już na miejscu upewnisz się co do dostępności produktów lub sąsiedztwa innych sklepów, do których możesz wstąpić po drodze. Oszczędność czasu, pieniędzy i energii – to właśnie zapewniamy naszym użytkownikom, którzy cenią sobie szybkie i przyjemne zakupy.

37 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

@ 2020 AdRetail

Grupa Interia.pl

Zobacz nasze serwisy:

  • okazjum.pl
  • Aplikacja Okazjum - gazetki
  • kodyrabatowe.interia.pl
  • promocyjni.interia.pl
  • promoceny.pl
  • logo-ding-czerw