CROSS-DEVICE

Dzięki współpracy na wyłączność z niemiecką spółką technologiczną Roq.ad, oferujemy szereg unikalnych rozwiązań z zakresu cross-device.

 

Narzędzia identyfikacji użytkowników opracowane przez Roq.ad pozwalają na integrację kanałów online i offline, poprzez budowanie kompleksowej wiedzy w zakresie profili użytkowników, rozumianych nie tylko jako „ciasteczka” przeglądarek, ale również ich unikalne urządzenia mobilne. Rozwiązania te wykorzystywane są przez wydawców, agencje, domy mediowe, trading deski oraz reklamodawców w całej Europie do lepszej analizy ścieżek atrybucji, targetowania cross-device, remarketingu, „audience extension” oraz działań analitych.

Private graph

 

Prywatny graf łączący cookies oraz identyfikatory mobilne z różnych urządzeń w profile rzeczywistych użytkowników - analiza zamkniętych pul danych.

Public graph

Graf publiczny umożliwiający uzupełnienie wiedzy o posiadanych użytkownikach o urządzenia nie będące w zakresie monitoringu first party data (reach / audience extension). Efekty tych działań mogą być wykorzystywane np. do bardziej precyzyjnych działań remarketingowych.

 
ROPO 360

Innowacyjna analiza kampanii digital i analiza konwersji do wizyt w punktach fizycznych, np. sklepach, kinach, centrach handlowych itp.  Działania umożliwiające niespotykaną dotychczas ocenę linii kreacji i działań we wszystkich kanałach promocji digital pod kątem skuteczności efektu ROPO.

Dzięki temu rozwiązaniu nasi Klienci zanotowali realne oszczędności w wydatkach na prowadzone w wielu kanałach kampanie online.

ROPO dla gazetek promocyjnych

Analiza skuteczności gazetek promocyjnych pod kątem konwersji na wizyty w sklepach. Wnioski z tych badań to cenny wkład zarówno dla działów odpowiedzialnych za kreację gazetek, jak i marketerów wykorzystujących ten format do wysokozasięgowych promocji sieci handlowych lub producentów.

Cross-Device.jpg